DETAIL spoje: 500462 / 21

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 2 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 6 2 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 8 3 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 11:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 9 3 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 10 5 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 11:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 11 6 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 11:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 12 7 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 13 9 km Volfartice,,u mostu CL 2015 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 14 10 km Volfartice,, CL 2015 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 15 11 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 12:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 16 12 km Volfartice,,bytovky CL 2015 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 17 13 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 18 14 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 19 15 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 20 15 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 21 16 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 22 17 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 23 17 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 24 19 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 12:22 12:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 25 19 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 26 20 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 27 20 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 29 20 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 12:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 30 21 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 12:32 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,