DETAIL spoje: 500462 / 23

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 7 1 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 8 1 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 9 2 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 10 3 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 11 4 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 12 5 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 13 6 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 14 7 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 15 8 km Volfartice,,u mostu CL 2015 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 16 9 km Volfartice,, CL 2015 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 17 10 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 18 11 km Volfartice,,bytovky CL 2015 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 19 12 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 20 13 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 21 14 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 22 14 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 23 15 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 24 16 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 25 17 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 26 18 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 13:37 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 27 18 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 28 19 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 29 20 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 31 20 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 32 21 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 38 22 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. CL 4009 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 39 23 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 40 23 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 42 24 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 43 25 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 44 26 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 14:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,