DETAIL spoje: 500462 / 25

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4776 1 0 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (stanoviště 2) CL 2001 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 2 0 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 2 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 14:22 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 3 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 3 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 6 3 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 8 4 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 9 5 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 10 7 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 11 8 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 12 9 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 13 10 km Volfartice,,u mostu CL 2015 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 14 11 km Volfartice,, CL 2015 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 15 12 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 16 13 km Volfartice,,bytovky CL 2015 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 17 14 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 18 15 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 19 16 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 20 16 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 21 17 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 22 18 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 23 19 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 24 19 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 15:12 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 25 20 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 26 20 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 27 21 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 29 21 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 30 23 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 15:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,