DETAIL spoje: 500462 / 29

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 1 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 6 1 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 8 2 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 9 3 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 10 4 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 11 5 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 12 6 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 13 7 km Volfartice,,u mostu CL 2015 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 14 8 km Volfartice,, CL 2015 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 15 9 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 16 10 km Volfartice,,bytovky CL 2015 16:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 17 11 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 16:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 18 12 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 19 13 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 20 13 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 21 14 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 22 15 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 23 16 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 24 17 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 16:52 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 25 17 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 26 18 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 27 19 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 29 19 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 30 20 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 36 21 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. (stanoviště 1) CL 4009 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 37 22 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 38 22 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 40 23 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 41 24 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 42 25 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58090 43 26 km Česká Kamenice,,žel.st. DC 4050 17:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,