DETAIL spoje: 500462 / 30

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4748 42 0 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 41 1 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 40 2 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 38 2 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 37 3 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 36 4 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. (stanoviště 2) CL 4009 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 30 5 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 29 6 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13829 28 7 km Kamenický Šenov,,Lustry CL 4010 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 27 8 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 26 8 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 25 9 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 24 9 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 14:39 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 23 10 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 22 11 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 21 12 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 20 12 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 19 13 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 18 14 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 17 15 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 16 16 km Volfartice,,bytovky CL 2015 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 15 16 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 14 17 km Volfartice,, CL 2015 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 13 18 km Volfartice,,u mostu CL 2015 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 12 19 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 11 20 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 10 21 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 9 23 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 8 24 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 6 25 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 25 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 26 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 27 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 15:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,