DETAIL spoje: 500462 / 30

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4748 44 0 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 43 1 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 42 2 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9771 41 3 km Česká Kamenice,,Nový Svět DC 4050 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13829 30 4 km Kamenický Šenov,,Lustry CL 4010 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 29 5 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 28 5 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 27 6 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 26 6 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 14:34 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 25 7 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 24 8 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 23 9 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 22 9 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 21 10 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 20 11 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 19 12 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 18 13 km Volfartice,,bytovky CL 2015 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 17 14 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 16 15 km Volfartice,, CL 2015 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 15 16 km Volfartice,,u mostu CL 2015 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 14 17 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 13 18 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 12 19 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 11 21 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 10 22 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 8 23 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 7 23 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 24 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 24 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 15:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,