DETAIL spoje: 500462 / 31

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 1 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 6 1 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 8 2 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 9 3 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 10 4 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 11 5 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 12 6 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 13 7 km Volfartice,,u mostu CL 2015 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 14 8 km Volfartice,, CL 2015 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 15 9 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 16 10 km Volfartice,,bytovky CL 2015 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 17 11 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 18 12 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 19 13 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 20 13 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 21 14 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 22 15 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 23 16 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 24 17 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 17:52 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 25 17 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 26 18 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 27 19 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 29 20 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 30 21 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 18:02 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,