DETAIL spoje: 500462 / 32

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13832 32 0 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 31 1 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 29 2 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 28 2 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 27 3 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 26 3 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 12:49 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 25 4 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 24 5 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 23 6 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 22 6 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 21 7 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 20 8 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 19 9 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 18 10 km Volfartice,,bytovky CL 2015 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 17 10 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 16 11 km Volfartice,, CL 2015 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 15 12 km Volfartice,,u mostu CL 2015 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 14 13 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 13 14 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 12 15 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 11 17 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 10 18 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 8 19 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 7 20 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 20 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 21 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 4 22 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 3 23 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 2 24 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 1 25 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 13:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,