DETAIL spoje: 500462 / 33

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4776 3 0 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 4 0 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 2 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 3 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 7 3 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 8 3 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 10 4 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 11 5 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 12 6 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 18:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 13 7 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 14 8 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 15 9 km Volfartice,,u mostu CL 2015 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 16 10 km Volfartice,, CL 2015 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 17 11 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 18 12 km Volfartice,,bytovky CL 2015 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 19 13 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 20 14 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 18:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 21 15 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 22 15 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 23 16 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 24 17 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 25 18 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 26 19 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 18:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,