DETAIL spoje: 500462 / 34

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13832 30 0 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 29 1 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 27 2 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 26 2 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 25 3 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 24 3 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 15:54 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 23 4 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 22 5 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 21 6 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 20 6 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 19 7 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 18 8 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 17 9 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 16 10 km Volfartice,,bytovky CL 2015 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 15 10 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 14 11 km Volfartice,, CL 2015 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 13 12 km Volfartice,,u mostu CL 2015 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 12 13 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 11 14 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 10 15 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 9 17 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 8 18 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 6 19 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 20 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 20 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 21 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 16:32 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,