DETAIL spoje: 500462 / 35

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 7 1 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 19:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 8 1 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 19:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 10 2 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 11 3 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 12 4 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 19:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 13 5 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 20:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 14 6 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 20:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 15 7 km Volfartice,,u mostu CL 2015 20:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 16 8 km Volfartice,, CL 2015 20:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 17 9 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 20:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 18 10 km Volfartice,,bytovky CL 2015 20:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 19 11 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 20:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 20 12 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 20:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 21 13 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 20:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 22 13 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 20:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 23 14 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 20:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 24 15 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 20:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 25 16 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 20:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 26 17 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 20:25 20:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 27 17 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 20:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 28 18 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 20:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 29 19 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 31 20 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 20:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 32 21 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 20:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,