DETAIL spoje: 500462 / 37

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 45731 1 0 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 22:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 2 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 3 3 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 4 3 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 22:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 5 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 22:24 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 6 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 7 6 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 8 6 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 10 7 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 11 8 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 12 9 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 13 10 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 14 11 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 15 12 km Volfartice,,u mostu CL 2015 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 16 13 km Volfartice,, CL 2015 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 17 14 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 18 15 km Volfartice,,bytovky CL 2015 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 19 16 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 20 17 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 21 18 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 22 18 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 22:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 23 19 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 22:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 24 20 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 25 21 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 22:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 26 22 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 23:00 23:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 27 22 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 23:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 28 23 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 23:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 29 24 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 31 25 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 23:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 32 26 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 23:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 38 27 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. CL 4009 23:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 39 28 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009 23:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 40 28 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009 23:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 42 29 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 23:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 43 30 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 23:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 44 31 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 23:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58090 45 32 km Česká Kamenice,,žel.st. DC 4050 23:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,