DETAIL spoje: 500462 / 37

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4776 1 0 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha (stanoviště 2) CL 2001 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 2 0 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 22:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 2 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 22:21 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 3 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 3 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 6 3 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 8 4 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 22:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 9 5 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 10 7 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 22:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 11 8 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 12 9 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 13 10 km Volfartice,,u mostu CL 2015 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 14 11 km Volfartice,, CL 2015 22:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 15 12 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 22:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 16 13 km Volfartice,,bytovky CL 2015 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 17 14 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 18 15 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 22:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 19 16 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 20 16 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 21 17 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 22:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 22 18 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 22:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 23 19 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 22:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 24 19 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 22:57 22:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 25 20 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 26 20 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 23:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 27 21 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 29 21 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 23:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 30 22 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 23:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 36 23 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. (stanoviště 1) CL 4009 23:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 37 24 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009 23:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 38 24 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009 23:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 40 25 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050 23:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 41 26 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050 23:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 42 27 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 23:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58090 43 28 km Česká Kamenice,,žel.st. DC 4050 23:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019