DETAIL spoje: 500462 / 43

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 1 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 6 1 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4773 7 2 km Česká Lípa,,Antonína Sovy CL 2001 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 8 3 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 9 4 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 10 6 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 11 7 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 12 8 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 13 9 km Volfartice,,u mostu CL 2015 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 14 10 km Volfartice,, CL 2015 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 15 11 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 14:21 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020