DETAIL spoje: 500462 / 44

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13832 32 0 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 31 1 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010 20:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 29 2 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010 20:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 28 2 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010 20:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 27 3 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 20:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 26 3 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 20:54 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 25 4 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 24 5 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023 20:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 23 6 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 22 6 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023 21:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 21 7 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 20 8 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023 21:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 19 9 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 18 10 km Volfartice,,bytovky CL 2015 21:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 17 10 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 16 11 km Volfartice,, CL 2015 21:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 15 12 km Volfartice,,u mostu CL 2015 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 14 13 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 13 14 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 12 15 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 21:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 11 17 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 10 18 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 21:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 8 19 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 7 20 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 21:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 20 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 21 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 21:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 4 22 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 3 23 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 2 24 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 1 25 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 21:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,