DETAIL spoje: 500462 / 48

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40068 15 0 km Volfartice,,ObÚ CL 2015 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 14 1 km Volfartice,, CL 2015 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 13 2 km Volfartice,,u mostu CL 2015 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 12 3 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 11 4 km Horní Libchava,,rest. CL 2031 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 10 5 km Horní Libchava,,zámek CL 2001 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 9 7 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 8 8 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 6 9 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 9 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 10 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 10 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001 14:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 15.3.2020, od 9.4.2020 do 13.4.2020, od 1.7.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020