DETAIL spoje: 500462 / 5

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 7 2 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 8 2 km Česká Lípa,,Soud CL 2001  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 10 3 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 11 4 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 12 6 km Horní Libchava,,zámek CL 2001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 13 7 km Horní Libchava,,rest. CL 2031  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 14 8 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 15 9 km Volfartice,,u mostu CL 2015  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 16 10 km Volfartice,, CL 2015  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 17 11 km Volfartice,,ObÚ CL 2015  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 18 12 km Volfartice,,bytovky CL 2015  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 19 13 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 20 14 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 21 15 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 22 15 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 23 16 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 24 17 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 25 18 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 26 19 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  5:32  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 27 19 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 28 20 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 29 20 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13829 30 20 km Kamenický Šenov,,Lustry CL 4010  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 31 21 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 32 22 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 38 23 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. CL 4009  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 39 24 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 40 24 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 42 25 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 43 26 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 44 26 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050  5:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,