DETAIL spoje: 500462 / 6

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4748 42 0 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 41 1 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 40 2 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 38 2 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 37 3 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 36 4 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. (stanoviště 2) CL 4009  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 30 5 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 29 6 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 27 7 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 26 7 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 25 8 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 24 8 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  6:49  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 23 9 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 22 10 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 21 11 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 20 11 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 19 12 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 18 13 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 17 14 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 16 15 km Volfartice,,bytovky CL 2015  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 15 15 km Volfartice,,ObÚ CL 2015  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 14 16 km Volfartice,, CL 2015  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 13 17 km Volfartice,,u mostu CL 2015  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 12 18 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 11 19 km Horní Libchava,,rest. CL 2031  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 10 20 km Horní Libchava,,zámek CL 2001  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 9 22 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 8 23 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 6 24 km Česká Lípa,,Soud CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 5 24 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 4 25 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 3 26 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001  7:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,