DETAIL spoje: 500462 / 7

Základní informace:

Linka: 500462IDOS
Název: Česká Lípa-Volfartice-Kamenický Šenov-Prysk-Česká Kamenice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 45731 1 0 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 2 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 3 3 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 4 3 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 5 4 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A3) CL 2001  6:23  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 6 5 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52053 7 6 km Česká Lípa,,Stadion CL 2001  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4768 8 6 km Česká Lípa,,Soud CL 2001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4771 10 7 km Česká Lípa,,Střelnice CL 2001  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4764 11 7 km Česká Lípa,,Českokamenická CL 2001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9808 12 9 km Horní Libchava,,zámek CL 2001  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9806 13 10 km Horní Libchava,,rest. CL 2031  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9807 14 11 km Horní Libchava,,u mostu CL 2031  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40069 15 13 km Volfartice,,u mostu CL 2015  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40066 16 14 km Volfartice,, CL 2015  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40068 17 15 km Volfartice,,ObÚ CL 2015  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40067 18 16 km Volfartice,,bytovky CL 2015  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23639 19 17 km Volfartice,Nová Ves, CL 2015  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21343 20 18 km Nový Oldřichov,Mistrovice, CL 2023  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24214 21 19 km Nový Oldřichov,,ObÚ CL 2023  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24215 22 19 km Nový Oldřichov,,pošta CL 2023  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24213 23 20 km Nový Oldřichov,,družina mládeže CL 2023  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24216 24 21 km Nový Oldřichov,,u hřbitova CL 2023  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13831 25 21 km Kamenický Šenov,,Okružní CL 4010  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 26 23 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010  7:06  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 27 23 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13833 28 24 km Kamenický Šenov,,škola CL 4010  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13835 29 24 km Kamenický Šenov,,vlečka CL 4010  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13827 31 24 km Kamenický Šenov,,Huťská CL 4010  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 32 25 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9898 33 27 km Prysk,Horní Prysk,střed CL 4009  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9899 34 28 km Prysk,Horní Prysk,koloniál CL 4009  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9897 35 28 km Prysk,Horní Prysk,otočka CL 4009  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9899 36 29 km Prysk,Horní Prysk,koloniál CL 4009  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9898 37 30 km Prysk,Horní Prysk,střed CL 4009  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 38 30 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. CL 4009  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6700 39 31 km Prysk,Dolní Prysk,prodejna CL 4009  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6701 40 32 km Prysk,Dolní Prysk,rest. CL 4009  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4746 42 32 km Česká Kamenice,,papírna DC 4050  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9770 43 33 km Česká Kamenice,Horní Kamenice, DC 4050  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 44 34 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050  7:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019