DETAIL spoje: 500469 / 102

Základní informace:

Linka: 500469IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Česká Kamenice-Jetřichovice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13135 26 0 km Jetřichovice,,host. DC 4341 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13136 25 1 km Jetřichovice,,koup. DC 4341 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59832 24 3 km Jetřichovice,Všemily, DC 4341 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32621 23 5 km Srbská Kamenice,,Ferd.sout. DC 4343 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32623 22 6 km Srbská Kamenice,,pošta DC 4343 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32622 21 7 km Srbská Kamenice,,křiž. DC 4343 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12692 20 8 km Janská,,bytovky DC 4357 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12695 19 9 km Janská,,prodejna DC 4357 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58090 18 13 km Česká Kamenice,,žel.st. DC 4050 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 17 14 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 16 17 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. (stanoviště 2) CL 4009 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 15 18 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 14 21 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 13 22 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 12 23 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27441 11 28 km Polevsko,,otočka CL 4006 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 10 31 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001 11:18 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 9 32 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 11:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 8 35 km Sloup v Čechách,, CL 4004 11:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 7 36 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007 11:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 6 37 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 11:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 5 39 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 11:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 4 43 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 11:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 45 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 46 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 11:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 1.5.2020 do 28.9.2020