DETAIL spoje: 500469 / 103

Základní informace:

Linka: 500469IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Česká Kamenice-Jetřichovice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A1) CL 2001 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4765 3 1 km Česká Lípa,,U Jezu (stanoviště 1) CL 2001 14:03 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 4 3 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 5 7 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 6 9 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 7 10 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 8 11 km Sloup v Čechách,, CL 4004 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 9 14 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 10 15 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 14:29 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27441 11 18 km Polevsko,,otočka CL 4006 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 12 23 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 13 24 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 14 25 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 15 28 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 16 29 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. (stanoviště 1) CL 4009 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 17 32 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58090 18 33 km Česká Kamenice,,žel.st. DC 4050 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12695 19 37 km Janská,,prodejna DC 4357 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12692 20 38 km Janská,,bytovky DC 4357 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32622 21 39 km Srbská Kamenice,,křiž. DC 4343 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32623 22 40 km Srbská Kamenice,,pošta DC 4343 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32621 23 41 km Srbská Kamenice,,Ferd.sout. DC 4343 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59832 24 43 km Jetřichovice,Všemily, DC 4341 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13136 25 45 km Jetřichovice,,koup. DC 4341 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13135 26 46 km Jetřichovice,,host. DC 4341 15:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 1.5.2020 do 28.9.2020