DETAIL spoje: 500469 / 104

Základní informace:

Linka: 500469IDOS
Název: Česká Lípa-Nový Bor-Česká Kamenice-Jetřichovice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13135 26 0 km Jetřichovice,,host. DC 4341 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13136 25 1 km Jetřichovice,,koup. DC 4341 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 59832 24 3 km Jetřichovice,Všemily, DC 4341 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32621 23 5 km Srbská Kamenice,,Ferd.sout. DC 4343 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32623 22 6 km Srbská Kamenice,,pošta DC 4343 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32622 21 7 km Srbská Kamenice,,křiž. DC 4343 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12692 20 8 km Janská,,bytovky DC 4357 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12695 19 9 km Janská,,prodejna DC 4357 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58090 18 13 km Česká Kamenice,,žel.st. DC 4050 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4748 17 14 km Česká Kamenice,,Pražská DC 4050 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6699 16 17 km Prysk,Dolní Prysk,křiž. (stanoviště 2) CL 4009 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13832 15 18 km Kamenický Šenov,,sídliště CL 4010 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13828 14 21 km Kamenický Šenov,,Lidická CL 4010 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13830 13 22 km Kamenický Šenov,,nám. CL 4010 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13834 12 23 km Kamenický Šenov,,U křížku CL 4010 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27441 11 28 km Polevsko,,otočka CL 4006 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 10 31 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001 17:18 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 9 32 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 8 35 km Sloup v Čechách,, CL 4004 17:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 7 36 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 6 37 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26560 5 39 km Nový Bor,Pihel,pošta CL 4007 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4770 4 43 km Česká Lípa,,Borská CL 2001 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 2 45 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 1 46 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště V) CL 2001 17:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 1.5.2020 do 28.9.2020