DETAIL spoje: 500472 / 1

Základní informace:

Linka: 500472IDOS
Název: Nový Bor-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 12) CL 4001  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 4 1 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001  4:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24044 5 2 km Nový Bor,,Lesní hřbitov CL 4001  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29371 6 4 km Radvanec,,rekr.stř. CL 4004  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 7 5 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32124 8 6 km Radvanec,Maxov,rozc. CL 4004  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18530 10 8 km Cvikov,Lindava,rozc.Svitava CL 2305  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18528 11 9 km Cvikov,Lindava,rekr.stř. CL 2305  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18527 12 10 km Cvikov,Lindava,prodejna CL 2305  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18529 13 10 km Cvikov,Lindava,rest. CL 2305  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18525 14 11 km Cvikov,Lindava,křiž. CL 2305  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 17 18 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  4:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,