DETAIL spoje: 500472 / 10

Základní informace:

Linka: 500472IDOS
Název: Nový Bor-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 17 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18525 14 7 km Cvikov,Lindava,křiž. CL 2305 13:43 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18529 13 7 km Cvikov,Lindava,rest. CL 2305 13:44 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18527 12 8 km Cvikov,Lindava,prodejna CL 2305 13:45 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18528 11 9 km Cvikov,Lindava,rekr.stř. CL 2305 13:47 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18530 10 10 km Cvikov,Lindava,rozc.Svitava CL 2305 13:48 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51446 9 11 km Cvikov,Svitava,obratiště CL 2305 13:50 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32124 8 14 km Radvanec,Maxov,rozc. CL 4004 13:53 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 7 15 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 13:55 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29371 6 16 km Radvanec,,rekr.stř. CL 4004 13:57 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24044 5 18 km Nový Bor,,Lesní hřbitov CL 4001 14:00 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 3 18 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 14:02 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 19 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 14:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,