DETAIL spoje: 500472 / 14

Základní informace:

Linka: 500472IDOS
Název: Nový Bor-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 17 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18525 14 7 km Cvikov,Lindava,křiž. CL 2305 15:23 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18529 13 7 km Cvikov,Lindava,rest. CL 2305 15:24 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18527 12 8 km Cvikov,Lindava,prodejna CL 2305 15:25 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18528 11 9 km Cvikov,Lindava,rekr.stř. CL 2305 15:27 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18530 10 10 km Cvikov,Lindava,rozc.Svitava CL 2305 15:28 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51446 9 11 km Cvikov,Svitava,obratiště CL 2305 15:30 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32124 8 14 km Radvanec,Maxov,rozc. CL 4004 15:33 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 7 15 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 15:35 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29371 6 16 km Radvanec,,rekr.stř. CL 4004 15:37 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24044 5 18 km Nový Bor,,Lesní hřbitov CL 4001 15:40 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 3 18 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 15:42 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 19 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 15:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,