DETAIL spoje: 500472 / 2

Základní informace:

Linka: 500472IDOS
Název: Nový Bor-Lindava-Cvikov
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 17 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18525 14 7 km Cvikov,Lindava,křiž. CL 2305  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18529 13 7 km Cvikov,Lindava,rest. CL 2305  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18527 12 8 km Cvikov,Lindava,prodejna CL 2305  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18528 11 9 km Cvikov,Lindava,rekr.stř. CL 2305  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18530 10 10 km Cvikov,Lindava,rozc.Svitava CL 2305  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32124 8 12 km Radvanec,Maxov,rozc. CL 4004  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 7 13 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29371 6 14 km Radvanec,,rekr.stř. CL 4004  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24044 5 16 km Nový Bor,,Lesní hřbitov CL 4001  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 3 17 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 18 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 1 18 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001  5:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,