DETAIL spoje: 500474 / 1

Základní informace:

Linka: 500474IDOS
Název: Nový Bor-Sloup v Čechách-Zákupy-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 4001  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 4 1 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24053 5 1 km Nový Bor,,Sloupská CL 4001  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12634 6 3 km Nový Bor,Janov,Zátiší CL 4001  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 11 4 km Sloup v Čechách,, CL 4004  4:57  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 12 5 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 4) CL 4007  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34443 13 6 km Svojkov,,u zámečku CL 4011  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34441 14 7 km Svojkov,, CL 4011  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34442 15 8 km Svojkov,,křiž.Svitava CL 4011  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33080 16 10 km Zákupy,Starý Šidlov, CL 4012  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17508 17 11 km Zákupy,Lasvice, CL 2113  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41392 18 12 km Zákupy,,velkovýkrmna CL 2113  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 19 13 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113  5:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,