DETAIL spoje: 500474 / 10

Základní informace:

Linka: 500474IDOS
Název: Nový Bor-Sloup v Čechách-Zákupy-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 41389 19 0 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41392 18 1 km Zákupy,,velkovýkrmna CL 2113  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17508 17 2 km Zákupy,Lasvice, CL 2113  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33080 16 4 km Zákupy,Starý Šidlov, CL 4012  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34442 15 6 km Svojkov,,křiž.Svitava CL 4011  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34441 14 7 km Svojkov,, CL 4011  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34443 13 8 km Svojkov,,u zámečku CL 4011  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 12 9 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 3) CL 4007  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 11 10 km Sloup v Čechách,, CL 4004  7:27  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 10 11 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29371 9 12 km Radvanec,,rekr.stř. CL 4004  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24044 8 14 km Nový Bor,,Lesní hřbitov CL 4001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 7 15 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 3 15 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 16 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 1.7.2020 do 31.8.2020