DETAIL spoje: 500474 / 13

Základní informace:

Linka: 500474IDOS
Název: Nový Bor-Sloup v Čechách-Zákupy-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 1) CL 4001 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 4 1 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24053 5 1 km Nový Bor,,Sloupská CL 4001 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12634 6 3 km Nový Bor,Janov,Zátiší CL 4001 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 11 4 km Sloup v Čechách,, CL 4004 16:12 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 12 5 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 4) CL 4007 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34443 13 6 km Svojkov,,u zámečku CL 4011 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34441 14 7 km Svojkov,, CL 4011 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34442 15 8 km Svojkov,,křiž.Svitava CL 4011 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33080 16 10 km Zákupy,Starý Šidlov, CL 4012 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17508 17 11 km Zákupy,Lasvice, CL 2113 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41392 18 12 km Zákupy,,velkovýkrmna CL 2113 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 19 13 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 16:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021