DETAIL spoje: 500474 / 15

Základní informace:

Linka: 500474IDOS
Název: Nový Bor-Sloup v Čechách-Zákupy-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24038 1 0 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 1 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 3) CL 4001 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 4 2 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24053 5 2 km Nový Bor,,Sloupská CL 4001 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12634 6 4 km Nový Bor,Janov,Zátiší CL 4001 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 11 5 km Sloup v Čechách,, CL 4004 18:14 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 12 6 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 4) CL 4007 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34443 13 7 km Svojkov,,u zámečku CL 4011 18:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34441 14 8 km Svojkov,, CL 4011 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34442 15 9 km Svojkov,,křiž.Svitava CL 4011 18:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33080 16 11 km Zákupy,Starý Šidlov, CL 4012 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17508 17 12 km Zákupy,Lasvice, CL 2113 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41392 18 13 km Zákupy,,velkovýkrmna CL 2113 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 19 14 km Zákupy,,nám. (stanoviště 2) CL 2113 18:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019