DETAIL spoje: 500474 / 18

Základní informace:

Linka: 500474IDOS
Název: Nový Bor-Sloup v Čechách-Zákupy-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 41389 19 0 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41392 18 1 km Zákupy,,velkovýkrmna CL 2113 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17508 17 2 km Zákupy,Lasvice, CL 2113 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33080 16 4 km Zákupy,Starý Šidlov, CL 4012 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34442 15 6 km Svojkov,,křiž.Svitava CL 4011 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34441 14 7 km Svojkov,, CL 4011 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34443 13 8 km Svojkov,,u zámečku CL 4011 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 12 9 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 3) CL 4007 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 11 10 km Sloup v Čechách,, CL 4004 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12634 6 11 km Nový Bor,Janov,Zátiší CL 4001 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24053 5 13 km Nový Bor,,Sloupská CL 4001 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 4 13 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 3 14 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 15 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001 15:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,