DETAIL spoje: 500474 / 20

Základní informace:

Linka: 500474IDOS
Název: Nový Bor-Sloup v Čechách-Zákupy-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21206 23 0 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 3) CL 2101 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 22 3 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 21 4 km Bohatice,, CL 2114 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 20 6 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 19 6 km Zákupy,,nám. (stanoviště 1) CL 2113 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41392 18 7 km Zákupy,,velkovýkrmna CL 2113 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17508 17 8 km Zákupy,Lasvice, CL 2113 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33080 16 10 km Zákupy,Starý Šidlov, CL 4012 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34442 15 12 km Svojkov,,křiž.Svitava CL 4011 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34441 14 13 km Svojkov,, CL 4011 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34443 13 14 km Svojkov,,u zámečku CL 4011 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 12 15 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků (stanoviště 3) CL 4007 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 11 16 km Sloup v Čechách,, CL 4004 15:36 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12634 6 17 km Nový Bor,Janov,Zátiší CL 4001 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24053 5 19 km Nový Bor,,Sloupská CL 4001 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 4 19 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 3 20 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 21 km Nový Bor,,aut.nádr. CL 4001 15:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021