DETAIL spoje: 500474 / 8

Základní informace:

Linka: 500474IDOS
Název: Nový Bor-Sloup v Čechách-Zákupy-Mimoň
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21206 23 0 km Mimoň,,aut.st. (stanoviště 3) CL 2101  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1701 22 3 km Bohatice,,Na kopečku CL 2114  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1700 21 4 km Bohatice,, CL 2114  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41388 20 6 km Zákupy,,žel.zast.Božíkov CL 2113  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 19 6 km Zákupy,,nám. CL 2113  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41392 18 8 km Zákupy,,velkovýkrmna CL 2113  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17508 17 9 km Zákupy,Lasvice, CL 2113  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33080 16 11 km Zákupy,Starý Šidlov, CL 4012  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34442 15 13 km Svojkov,,křiž.Svitava CL 4011  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34441 14 14 km Svojkov,, CL 4011  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34443 13 15 km Svojkov,,u zámečku CL 4011  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 12 16 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 11 17 km Sloup v Čechách,, CL 4004  6:22  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 10 18 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29371 9 19 km Radvanec,,rekr.stř. CL 4004  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24044 8 21 km Nový Bor,,Lesní hřbitov CL 4001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 7 22 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24041 3 22 km Nový Bor,,Egermannova CL 4001  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 2 23 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 5) CL 4001  6:34 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,