DETAIL spoje: 500481 / 1

Základní informace:

Linka: 500481IDOS
Název: Okrouhlá-Nový Bor-Sloup v Čechách-Chotovice-Nový Bor-Okrouhlá
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 6 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 12) CL 4001  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24059 7 1 km Nový Bor,,Liberecká CL 4001  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24044 12 2 km Nový Bor,,Lesní hřbitov CL 4001  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29371 13 4 km Radvanec,,rekr.stř. CL 4004  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 14 5 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32126 15 6 km Sloup v Čechách,,ÚSP CL 4004  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12632 16 6 km Nový Bor,Janov,kaplička CL 4007  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12633 17 7 km Nový Bor,Janov,rest. CL 4007  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11862 18 8 km Chotovice,, CL 4007  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 19 9 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 20 10 km Nový Bor,,Husova CL 4001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24054 21 10 km Nový Bor,,stadion CL 4001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 27 11 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 28 12 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 12) CL 4001  5:14  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 29 13 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24601 30 13 km Okrouhlá,,pož.zbroj. CL 4008  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24599 31 14 km Okrouhlá,,MŠ CL 4008  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24598 32 14 km Okrouhlá,,kult.dům CL 4008  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24600 33 14 km Okrouhlá,,otočka CL 4008  5:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,