DETAIL spoje: 500481 / 10

Základní informace:

Linka: 500481IDOS
Název: Okrouhlá-Nový Bor-Sloup v Čechách-Chotovice-Nový Bor-Okrouhlá
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24600 33 0 km Okrouhlá,,otočka CL 4008 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24598 32 0 km Okrouhlá,,kult.dům CL 4008 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24599 31 1 km Okrouhlá,,MŠ CL 4008 10:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24601 30 1 km Okrouhlá,,pož.zbroj. CL 4008 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 29 2 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 28 2 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 12) CL 4001 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 27 3 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24054 21 3 km Nový Bor,,stadion CL 4001 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 20 4 km Nový Bor,,Husova CL 4001 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 19 5 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11862 18 6 km Chotovice,, CL 4007 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12633 17 7 km Nový Bor,Janov,rest. CL 4007 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12632 16 7 km Nový Bor,Janov,kaplička CL 4007 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32126 15 8 km Sloup v Čechách,,ÚSP CL 4004 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 14 9 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29371 13 10 km Radvanec,,rekr.stř. CL 4004 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24044 12 12 km Nový Bor,,Lesní hřbitov CL 4001 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 11 13 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 9 13 km Nový Bor,,Husova CL 4001 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 8 14 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001 11:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 6 15 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 12) CL 4001 11:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,