DETAIL spoje: 500481 / 14

Základní informace:

Linka: 500481IDOS
Název: Okrouhlá-Nový Bor-Sloup v Čechách-Chotovice-Nový Bor-Okrouhlá
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 28 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 12) CL 4001 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 27 1 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24054 25 1 km Nový Bor,,stadion CL 4001 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 24 2 km Nový Bor,,Husova CL 4001 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24037 23 2 km Nový Bor,,ZŠ U Lesa CL 4001 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 22 2 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 19 3 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11862 18 4 km Chotovice,, CL 4007 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12633 17 5 km Nový Bor,Janov,rest. CL 4007 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12632 16 5 km Nový Bor,Janov,kaplička CL 4007 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32126 15 6 km Sloup v Čechách,,ÚSP CL 4004 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 14 7 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29371 13 8 km Radvanec,,rekr.stř. CL 4004 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24044 12 10 km Nový Bor,,Lesní hřbitov CL 4001 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 11 11 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24037 10 12 km Nový Bor,,ZŠ U Lesa CL 4001 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 9 12 km Nový Bor,,Husova CL 4001 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 8 13 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 6 14 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 12) CL 4001 14:09 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 5 15 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24601 4 16 km Okrouhlá,,pož.zbroj. CL 4008 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24599 3 16 km Okrouhlá,,MŠ CL 4008 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24598 2 17 km Okrouhlá,,kult.dům CL 4008 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24600 1 17 km Okrouhlá,,otočka CL 4008 14:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,