DETAIL spoje: 500481 / 18

Základní informace:

Linka: 500481IDOS
Název: Okrouhlá-Nový Bor-Sloup v Čechách-Chotovice-Nový Bor-Okrouhlá
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24600 33 0 km Okrouhlá,,otočka CL 4008 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24598 32 0 km Okrouhlá,,kult.dům CL 4008 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24599 31 1 km Okrouhlá,,MŠ CL 4008 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24601 30 1 km Okrouhlá,,pož.zbroj. CL 4008 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 29 2 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 28 2 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 12) CL 4001 16:26 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 27 3 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001 16:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24054 21 3 km Nový Bor,,stadion CL 4001 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 20 4 km Nový Bor,,Husova CL 4001 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 19 5 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11862 18 6 km Chotovice,, CL 4007 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12633 17 7 km Nový Bor,Janov,rest. CL 4007 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12632 16 7 km Nový Bor,Janov,kaplička CL 4007 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32126 15 8 km Sloup v Čechách,,ÚSP CL 4004 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 14 9 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29371 13 10 km Radvanec,,rekr.stř. CL 4004 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24044 12 12 km Nový Bor,,Lesní hřbitov CL 4001 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51199 11 13 km Nový Bor,,nám.Míru CL 4001 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 9 13 km Nový Bor,,Husova CL 4001 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 8 14 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 6 15 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 12) CL 4001 16:59 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 5 16 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24601 4 17 km Okrouhlá,,pož.zbroj. CL 4008 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24599 3 17 km Okrouhlá,,MŠ CL 4008 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24598 2 18 km Okrouhlá,,kult.dům CL 4008 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24600 1 18 km Okrouhlá,,otočka CL 4008 17:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,