DETAIL spoje: 500481 / 25

Základní informace:

Linka: 500481IDOS
Název: Okrouhlá-Nový Bor-Sloup v Čechách-Chotovice-Nový Bor-Okrouhlá
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24036 6 0 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 12) CL 4001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 8 1 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24044 12 2 km Nový Bor,,Lesní hřbitov CL 4001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29371 13 4 km Radvanec,,rekr.stř. CL 4004  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 14 5 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32126 15 6 km Sloup v Čechách,,ÚSP CL 4004  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12632 16 7 km Nový Bor,Janov,kaplička CL 4007  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12633 17 8 km Nový Bor,Janov,rest. CL 4007  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11862 18 9 km Chotovice,, CL 4007  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 19 10 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 20 11 km Nový Bor,,Husova CL 4001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24054 21 11 km Nový Bor,,stadion CL 4001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 27 12 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 28 12 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 12) CL 4001  7:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020