DETAIL spoje: 500481 / 9

Základní informace:

Linka: 500481IDOS
Název: Okrouhlá-Nový Bor-Sloup v Čechách-Chotovice-Nový Bor-Okrouhlá
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24048 8 0 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24044 12 1 km Nový Bor,,Lesní hřbitov CL 4001  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29371 13 3 km Radvanec,,rekr.stř. CL 4004  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 14 4 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32126 15 5 km Sloup v Čechách,,ÚSP CL 4004  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12632 16 6 km Nový Bor,Janov,kaplička CL 4007  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12633 17 7 km Nový Bor,Janov,rest. CL 4007  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11862 18 8 km Chotovice,, CL 4007  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11863 19 9 km Chotovice,,rozc.0.5 CL 4007  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24055 22 10 km Nový Bor,,T.G.Masaryka CL 4001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24037 23 10 km Nový Bor,,ZŠ U Lesa CL 4001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24040 26 11 km Nový Bor,,Dělnická CL 4001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 27 12 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 28 12 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  7:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021