DETAIL spoje: 500482 / 26

Základní informace:

Linka: 500482IDOS
Název: Nový Bor-Polevsko-Kytlice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 27441 16 0 km Polevsko,,otočka CL 4006 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24060 15 0 km Nový Bor,,výzk.ústav CL 4001 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24042 14 1 km Nový Bor,,Havlíčkova CL 4001 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24047 13 2 km Nový Bor,,pod lomem CL 4001 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24057 12 2 km Nový Bor,,U dvou lip CL 4001 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24061 11 3 km Nový Bor,,za Větrem CL 4001 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 8 3 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24052 7 4 km Nový Bor,,gymnázium CL 4001 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 6 4 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24040 5 4 km Nový Bor,,Dělnická CL 4001 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24039 4 5 km Nový Bor,,Česká CL 4001 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24037 3 5 km Nový Bor,,ZŠ U Lesa CL 4001 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 2 8 km Nový Bor,,Husova CL 4001 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24043 1 8 km Nový Bor,,kpt.Jaroše CL 4001 15:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,