DETAIL spoje: 500482 / 3

Základní informace:

Linka: 500482IDOS
Název: Nový Bor-Polevsko-Kytlice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24043 1 0 km Nový Bor,,kpt.Jaroše CL 4001  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 2 0 km Nový Bor,,Husova CL 4001  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24037 3 1 km Nový Bor,,ZŠ U Lesa CL 4001  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24039 4 1 km Nový Bor,,Česká CL 4001  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24040 5 2 km Nový Bor,,Dělnická CL 4001  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 6 2 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24052 7 2 km Nový Bor,,gymnázium CL 4001  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 8 3 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 9 4 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24046 10 4 km Nový Bor,,OSP CL 4001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24057 12 4 km Nový Bor,,U dvou lip CL 4001  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24047 13 4 km Nový Bor,,pod lomem CL 4001  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24042 14 5 km Nový Bor,,Havlíčkova CL 4001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24060 15 6 km Nový Bor,,výzk.ústav CL 4001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27441 16 6 km Polevsko,,otočka CL 4006  5:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,