DETAIL spoje: 500482 / 35

Základní informace:

Linka: 500482IDOS
Název: Nový Bor-Polevsko-Kytlice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24048 6 0 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24052 7 0 km Nový Bor,,gymnázium CL 4001 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 8 1 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 9 2 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24046 10 2 km Nový Bor,,OSP CL 4001 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24057 12 2 km Nový Bor,,U dvou lip CL 4001 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24047 13 2 km Nový Bor,,pod lomem CL 4001 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24042 14 3 km Nový Bor,,Havlíčkova CL 4001 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24060 15 4 km Nový Bor,,výzk.ústav CL 4001 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27441 16 4 km Polevsko,,otočka CL 4006 18:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020