DETAIL spoje: 500482 / 51

Základní informace:

Linka: 500482IDOS
Název: Nový Bor-Polevsko-Kytlice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 24043 1 0 km Nový Bor,,kpt.Jaroše CL 4001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 2 0 km Nový Bor,,Husova CL 4001  6:36  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24037 3 1 km Nový Bor,,ZŠ U Lesa CL 4001  6:37  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24039 4 1 km Nový Bor,,Česká CL 4001  6:38  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24040 5 2 km Nový Bor,,Dělnická CL 4001  6:39  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 6 2 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001  6:41  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24052 7 2 km Nový Bor,,gymnázium CL 4001  6:42  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 8 3 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  6:45  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24038 9 4 km Nový Bor,,Crystalex CL 4001  6:46  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24046 10 4 km Nový Bor,,OSP CL 4001  6:47  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24057 12 4 km Nový Bor,,U dvou lip CL 4001  6:48  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24047 13 4 km Nový Bor,,pod lomem CL 4001  6:49  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24042 14 5 km Nový Bor,,Havlíčkova CL 4001  6:50  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24060 15 6 km Nový Bor,,výzk.ústav CL 4001  6:51  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27441 16 6 km Polevsko,,otočka CL 4006  6:53  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17382 17 9 km Kytlice,, DC 4053  6:58  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52957 18 10 km Kytlice,,žel.st. DC 4053  6:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021