DETAIL spoje: 500482 / 52

Základní informace:

Linka: 500482IDOS
Název: Nový Bor-Polevsko-Kytlice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52957 18 0 km Kytlice,,žel.st. DC 4053  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17382 17 1 km Kytlice,, DC 4053  7:14  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27441 16 4 km Polevsko,,otočka CL 4006  7:19  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24060 15 4 km Nový Bor,,výzk.ústav CL 4001  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24042 14 5 km Nový Bor,,Havlíčkova CL 4001  7:27  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24047 13 6 km Nový Bor,,pod lomem CL 4001  7:28  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24057 12 6 km Nový Bor,,U dvou lip CL 4001  7:29  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24061 11 7 km Nový Bor,,za Větrem CL 4001  7:33  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 8 7 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  7:35  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24052 7 8 km Nový Bor,,gymnázium CL 4001  7:37  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 6 8 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001  7:38  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24040 5 8 km Nový Bor,,Dělnická CL 4001  7:39  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24039 4 9 km Nový Bor,,Česká CL 4001  7:40  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24037 3 9 km Nový Bor,,ZŠ U Lesa CL 4001  7:41  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53521 2 10 km Nový Bor,,Husova CL 4001  7:42  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24043 1 10 km Nový Bor,,kpt.Jaroše CL 4001  7:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021