DETAIL spoje: 500482 / 8

Základní informace:

Linka: 500482IDOS
Název: Nový Bor-Polevsko-Kytlice
Dopravce: ČSAD Česká Lípa a.s.
Rotavská 2656/2b, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 27441 16 0 km Polevsko,,otočka CL 4006  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24060 15 0 km Nový Bor,,výzk.ústav CL 4001  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24042 14 1 km Nový Bor,,Havlíčkova CL 4001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24047 13 2 km Nový Bor,,pod lomem CL 4001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24057 12 2 km Nový Bor,,U dvou lip CL 4001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24061 11 3 km Nový Bor,,za Větrem CL 4001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24036 8 3 km Nový Bor,,aut.nádr. (stanoviště 2) CL 4001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24052 7 4 km Nový Bor,,gymnázium CL 4001  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24048 6 4 km Nový Bor,,poliklinika CL 4001  6:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,