DETAIL spoje: 501250 / 1

Základní informace:

Linka: 501250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 0 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 29 3 km Doksy,Obora, CL 2201  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 8 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 32 10 km Bezděz,,obec CL 2220  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 33 12 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 34 13 km Bezděz,,dvůr CL 2220  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 35 14 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 36 15 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 37 16 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 38 17 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 39 18 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 740 40 19 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 751 41 19 km Bělá p.Bezd.,,U koníčka MB 3110  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 752 42 20 km Bělá p.Bezd.,,u továrny MB 3110  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 739 43 21 km Bělá p.Bezd.,,Na výsluní MB 3110  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 749 44 22 km Bělá p.Bezd.,,u Červené vily MB 3110  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 748 45 24 km Bělá p.Bezd.,,Šubrtov MB 3109  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 742 46 25 km Bělá p.Bezd.,,papírny MB 3109  5:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,