DETAIL spoje: 501250 / 127

Základní informace:

Linka: 501250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá p.Bezd.
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 0 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 29 3 km Doksy,Obora, CL 2201 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24562 30 5 km Okna,, CL 2210 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 11 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 2) CL 2220 21:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 32 13 km Bezděz,,obec CL 2220 21:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 33 15 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 3) CL 2220 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 34 16 km Bezděz,,dvůr CL 2220 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 35 17 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110 21:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 36 18 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110 21:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 37 19 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 38 20 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 21:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 39 21 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110 21:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 740 40 22 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 751 41 22 km Bělá p.Bezd.,,U koníčka MB 3110 21:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 752 42 23 km Bělá p.Bezd.,,u továrny MB 3110 21:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 739 43 24 km Bělá p.Bezd.,,Na výsluní MB 3110 21:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 749 44 25 km Bělá p.Bezd.,,u Červené vily MB 3110 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 748 45 27 km Bělá p.Bezd.,,Šubrtov MB 3109 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 742 46 28 km Bělá p.Bezd.,,papírny MB 3109 21:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 19.3.2020 do 26.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 5.7.2020, 26.7.2020, 2.8.2020, 27.9.2020