DETAIL spoje: 501250 / 138

Základní informace:

Linka: 501250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá p.Bezd.
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 742 46 0 km Bělá p.Bezd.,,papírny MB 3109 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 748 45 1 km Bělá p.Bezd.,,Šubrtov MB 3109 21:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 749 44 3 km Bělá p.Bezd.,,u Červené vily MB 3110 21:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 739 43 4 km Bělá p.Bezd.,,Na výsluní MB 3110 21:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 752 42 5 km Bělá p.Bezd.,,u továrny MB 3110 21:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 751 41 6 km Bělá p.Bezd.,,U koníčka MB 3110 21:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 740 40 6 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110 21:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 39 7 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110 21:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 38 8 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 37 9 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 21:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 36 10 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110 21:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 35 11 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110 21:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 34 12 km Bezděz,,dvůr CL 2220 21:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 33 13 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 4) CL 2220 21:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 32 15 km Bezděz,,obec CL 2220 22:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 17 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 1) CL 2220 22:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 29 22 km Doksy,Obora, CL 2201 22:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 25 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 22:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 19.3.2020 do 26.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 5.7.2020, 26.7.2020, 2.8.2020, 27.9.2020