DETAIL spoje: 501250 / 16

Základní informace:

Linka: 501250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 740 40 0 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 39 1 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 38 2 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 37 3 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 36 4 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 35 5 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 34 6 km Bezděz,,dvůr CL 2220 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 33 7 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 32 9 km Bezděz,,obec CL 2220 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 11 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 29 16 km Doksy,Obora, CL 2201 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 19 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 13:00 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 27 19 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 26 20 km Doksy,,žel.st. CL 2201 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 24 23 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 22 27 km Jestřebí,,škola CL 2213 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 21 28 km Provodín,,škola CL 2208 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 20 28 km Provodín,,prodejna CL 2208 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 19 30 km Provodín,,statek CL 2208 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 18 31 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 36 km Sosnová,Ramš, CL 2014 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 37 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 12 38 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 11 40 km Česká Lípa,,Dubická (stanoviště ) CL 2001 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 10 41 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 9 42 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 7 43 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 13:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,