DETAIL spoje: 501250 / 17

Základní informace:

Linka: 501250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 7 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4777 9 1 km Česká Lípa,,Tovární CL 2001 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 11 2 km Česká Lípa,,Dubická (stanoviště ) CL 2001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 12 4 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 5 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 6 km Sosnová,Ramš, CL 2014 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 18 11 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 19 12 km Provodín,,statek CL 2208 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 20 14 km Provodín,,prodejna CL 2208 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 21 14 km Provodín,,škola CL 2208 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 22 15 km Jestřebí,,škola CL 2213 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 24 19 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33003 25 20 km Doksy,Staré Splavy,otočka CL 2207 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 26 22 km Doksy,,žel.st. CL 2201 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 27 23 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 23 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 14:53 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 29 26 km Doksy,Obora, CL 2201 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24562 30 28 km Okna,, CL 2210 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 31 34 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 32 36 km Bezděz,,obec CL 2220 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 33 38 km Bezděz,,rozc.1.5 CL 2220 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 34 39 km Bezděz,,dvůr CL 2220 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 35 40 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 36 41 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 37 42 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 38 43 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 39 44 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 740 40 45 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110 15:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,