DETAIL spoje: 501250 / 24

Základní informace:

Linka: 501250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá p.Bezd.
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 740 41 0 km Bělá p.Bezd.,,nám. (stanoviště 3) MB 3110 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 750 40 1 km Bělá p.Bezd.,,u kapličky MB 3110 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 744 39 2 km Bělá p.Bezd.,,Atmos MB 3110 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 753 38 3 km Bělá p.Bezd.,,Vazačka MB 3110 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 762 37 4 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,přední MB 3110 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 763 36 5 km Bělá p.Bezd.,Hlínoviště,zadní MB 3110 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1149 35 6 km Bezděz,,dvůr CL 2220 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 34 7 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 4) CL 2220 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1148 33 9 km Bezděz,,obec CL 2220 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1150 32 11 km Bezděz,,rozc.1.5 (stanoviště 1) CL 2220 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24385 30 16 km Doksy,Obora, CL 2201 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 29 19 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 17:10 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 28 19 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 27 20 km Doksy,,žel.st. CL 2201 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 25 23 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 23 27 km Jestřebí,,škola CL 2213 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 22 28 km Provodín,,škola (stanoviště 1) CL 2208 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 21 28 km Provodín,,prodejna CL 2208 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 20 30 km Provodín,,statek CL 2208 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 19 31 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 17:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41284 16 35 km Zahrádky,,Srní rozc. CL 2014 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 36 km Sosnová,Ramš, CL 2014 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 37 km Sosnová,,hl.sil. (stanoviště 2) CL 2001 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52212 13 39 km Česká Lípa,,Karla Poláčka CL 2001 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4761 7 40 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 17:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,