DETAIL spoje: 501250 / 25

Základní informace:

Linka: 501250IDOS
Název: Česká Lípa-Doksy-Bezděz-Bělá pod Bezdězem
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97, 267 01 Králův Dvůr, provozovna Mladá Boleslav

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4761 7 0 km Česká Lípa,,aut.nádr. (stanoviště A2) CL 2001 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32548 14 3 km Sosnová,,hl.sil. CL 2001 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29533 15 4 km Sosnová,Ramš, CL 2014 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32647 18 9 km Provodín,Srní u Č.Lípy, CL 2022 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28444 19 10 km Provodín,,statek CL 2208 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28443 20 12 km Provodín,,prodejna CL 2208 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28445 21 12 km Provodín,,škola CL 2208 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13113 22 13 km Jestřebí,,škola CL 2213 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33002 24 17 km Doksy,Staré Splavy,hl.sil. CL 2207 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6193 26 19 km Doksy,,žel.st. CL 2201 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6192 27 20 km Doksy,,Bílá Labuť CL 2201 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6191 28 21 km Doksy,,aut.st. (stanoviště 1) CL 2201 18:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,